top of page
f_c2RlbGFub3VuYXMucnUvdXBsb2Fkcy81LzIvNTIxMTUyOTk2NTE4NV9vcmlnLmpwZWc_X19pZD0xMDg4NTk=.jpe

Makine Otomasyonu

Her Zaman Kararlı

Makine otomasyonu, makinelerin otomatik olarak bazı işlevlerini yerine getirmesini sağlayan yazılım ve donanım bütünüdür. Kontrolörler ve PLC’ler kullanılarak düzenlenen bu sistemlerde, yazılımda belirtilen koşullar ve bu koşullar sonucu meydana getirilmesi gereken aksiyonlar gerçek hayata dökülür.
Makine otomasyonu sayesinde şirketlerin giderleri büyük oranda azaltılabilir. Çünkü bu sistemler sayesinde, gerekli insan gücü  ve sorumluluklar azalır. Düzenli olarak bakımı yapılan ve güncellenen otomasyon sistemleri ile şirketler uzun süreli kara geçmeye başlar. Sizler de Mercan Otomasyon ile en yenilikçi ve kararlı otomasyon sistemlerine sahip olabilirsiniz. Hemen bizlere ulaşıp bilgi alabilir, şirketinizi geleceğe taşıyabilirsiniz.

Makine-Proses Otomasyonu: Hizmetler

Proses Otomasyonu

Proses otomasyonu, gelişen teknoloji ile birlikte sanayinin her alanında karşımıza çıkıyor. Özellikle önemli makinelere ve pek çok makineden oluşan sistemlere sahip işletmeler,     proses otomasyonu ile şirketlerini bir üst basamağa taşıyabiliyorlar.
Bizler Mercan Otomasyon ve Güç Sistemleri olarak şirketinize en verimli proses hattını sunmaktan gurur duyuyoruz. Sektörde edindiğimiz tecrübeler ile modern otomasyon sistemleri oluşturuyor, şirketinizde iş gücü fazlası olmasını sağlıyoruz. Sistemlerimizi her türlü sektöre entegre edebiliyor, deneyimli ekibimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı projeler oluşturuyoruz.

40334.jpg
Makine-Proses Otomasyonu: Hoş Geldiniz
bottom of page