top of page

Profesyonel Hizmetler

Ne Yapıyoruz

IMG_0330_edited.jpg

Elektrik Pano İmalatı

Elektrik panoları, sanayi sektörünün bel kemiğini oluşturan ve tüm makinelerin hatta tüm fabrikanın çalışmasını sağlayan yapıdır. Elektrikli pano imalatı ve montajıda oldukça dikkat edilmesi gereken pek çok konu bulunur. Şirketler sağlam bir elektrik altyapısına sahip olarak kesintisiz bir iş süreci yaşayabilir ve kazanç elde edebilirler. Aksi takdirde, pek çok sorunla karşılaşarak  arıza,tamir için önemli bir bütçe ayırmaları gerekecektir.


IMG_2299~photo-full.jpg

Yedek Parça-Ürün Tedariği

Bizler Mercan Otomasyon ve Güç Sistemleri olarak verimliliği üst seviyede olacak şekilde elektrik panoları üretiyoruz. Bunun yanı sıra avantajlı elektrik pano ve malzemelerinin uygun fiyat ve kaliteye herkesin ulaşabilmesini sağlıyoruz. Sanayimizde görev yapan değerli firmalarımızı destekliyor ve hizmetlerimiz ile fabrikalarını son teknoloji ürünlerle donatmalarına olanak tanıyoruz. Sizler de Mercan Otomasyon ve Güç Sistemleri’ni tercih ederek hemen şirketinize sağlam ve güvenilir bir elektrik altyapısı oluşturabilir, hizmetlerinize son hız devam edebilirsiniz.

IMG_9769~photo-full conv 1.jpeg

Elektrik Pano Çeşitleri

Her işletmenin farklı ihtiyaçları bulunuyor. Özellikle fabrikaların yapısı, ürettiği malzemeler ve içerdiği makinalar da seçeceği elektrik pano çeşitlerini belirleyebiliyor. Elektrik pano çeşitleri dediğimizde aklımıza güç dağıtım panoları, ana pano, kompanzasyon panoları, tali pano ve makine kontrol panoları gibi pek çok farklı ürün gelebiliyor.
Sizler de ihtiyaçlarınızı belirleyerek Mercan Otomasyon ve Güç Sistemleri’ne başvurabilirsiniz. Bizler tüm elektrik pano çeşitleri konusunda sizlere yardımcı oluyor ve şirketinizin eksiklerini gideriyoruz. Kaliteli işçilik ve en kararlı çalışan ürünler ile firmanızı geleceğe hazırlıyoruz. Sizler de hangi pano çeşidine ihtiyacınız olduğunu belirleyin ve sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçerek ayrıcalıklarımızdan yararlanın.

Elektrik Pano İmalatı: Hizmetler
bottom of page